Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?

Zadzwoń do nas!
22 559 36 52

Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss

Forum

Wykaz forów

Wróć do listy tematów

URLOP w zamian za emeryturę
Utworzono przez hiena on 5.11.2008 22:27
Proszę zapoznać się z zasadami i warunkami korzystania przed umieszczeniem postu.

Nowy post może być umieszczony w dole strony.
Posortuj:   Zgodnie z wątkami dyskusji Wyświetlaj wpisy od najstarszego Wyświetlaj wpisy od najnowszego

o
Ciekawe, kto będzie mierzył wypalenie zawodowe nauczyciela. I jaką miarą?
o
No tak, nauczyciel w wieku 65 lat z trudem przy tablicy będzie utrzymywał kredę i mocz, ale to nikogo nie obchodzi; przecież 65 latka też może fikołki fikać, wyć zamiast śpiewać i być wyśmiewana przez nastolatków. Ciekawe czy Pani minister widziałaby się w tej roli dobrze?
o
To jest paranoiczny pomysł kobiety,która nigdy nie pracowała w szkole. A Boni, który mówi, że wszystko jest dogadywane w wyniku dialogu społecznego niech idzie tam, gdzie mu się najlepiej pracowało czyli do SB.
o
PO pokazuje prawdziwe oblicze.Oszustów,bo naplecach tzw. inteligencji doszli do koryta i teraz sie odpłacają,choć obiecywali co innego.
o
przykro mi,żal mi tych ludzi co podejmują takie decyzje,współczuje im ,bo ja jakoś dotrwam,ale oni napewno nie...
o
Może ktoś już wie o ile realnie niższa będzie ta emerytura (czy w ogóle będzie z czego obniżać?)
Nawet młodzież, którą uczymy śmieszą nasze zarobki,a w kontekście my sami ich śmieszymy.
o
Przykre, że nas nadal tak traktują - po tylu latach wyrzeczeń....,pracy społecznej. Powinni wszystkich, którzy nadal trwają w tym zawodzie "całować po rękach"...Inny człowiek (nie nauczyciel) już dawno by z tego zawodu odszedł i żył sobie w dostatku ...:(
Pozdrawiam wszystkich nauczycieli
(nauczycielka, która przez 24 lata swojej pracy otrzymywała "okruchy" jałmużny... i nadal pracuje dla dobra dzieci społecznie...
o
No panie premierze, na Nas nauczycieli niech pan nie liczy w najbliższych wyborach. To co proponuje rząd jest hańbą dla nauczycieli, żałuję, ze głosowałam na PO, więcej się nie dam omamić. Myślę, że nauczycielska brać również zachowa się odpowiednio w swoim czasie.
o
Ja mam tylko nadzieje że w przszłości wnuki pani minister i naszych rządzących będzie uczyć kadra w wieku (60-65), która tylko będą myśleć byle do emerytury przetrwać jak najmniejszym kosztem dla siebie, która dzieci nic nie nauczy. (Taki skrajny pzrypadek). Nie twierdze, że wszyscy nauczyciele w tym wieku, nie są wartościowymi pedagogami. Tylko będąc w sytułacji jeszcze rok do emerytury to chyba lepiej się pomęczyć i chodzić do pracy, chodzby z tymi dziećmi nic nie robić, niż mieć niższą emeryturę.
Odpowiedz

Nazwa użytkownika
Hasło użytkownika

Zapomniałeś hasło? Prześlemy je na podany adres e-mail.
Możesz zarejestrować się tutaj.

Wróć do listy tematów