Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?

Zadzwoń do nas!
22 559 36 52

Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss

Forum

Wykaz forów

Wróć do listy tematów

Coraz młodsi nauczyciele będą wicedyrektorami
Utworzono przez Redakcja on 21.8.2009 22:02
Proszę zapoznać się z zasadami i warunkami korzystania przed umieszczeniem postu.

Nowy post może być umieszczony w dole strony.
Posortuj:   Zgodnie z wątkami dyskusji Wyświetlaj wpisy od najstarszego Wyświetlaj wpisy od najnowszego

o
Sądzę, że po trzech latach pracy w szkole nauczyciel ma zbyt malo doświadczenia i kwalifikacji, aby poradzic sobie na tym stanowisku. Zdecydowanie wg mnie nalezy ten czas wydłuzyć.
Pozdrawiam
o
a ja ze swojego doświadczenia wiem, że większość v-ce jest z naznaczenia Dyrektorów, którzy na to stanowisko proponują niejednokrotnie z pominięciem grona pedagogicznego swoje koleżanki lub kolegów o bardzo małych kompetencjach do zarządzania szkołą.
o
zgadzam się! U nas została vice PAN, który nie miał nawet mianowania a kurs na zarządzanie robił w trakcie, ale taka była wolą wielkiek dyrekcji. Zdrowia zyczę oświato!!!
o
A moim zdaniem to doskonaly pomysl. Na uczelniach pracuja swietni fachowcy, ktorych stopnie awansu zawodowego ominely szerokim lukiem. Nauczyciele porobili dyplomowania cykajac zdjecia gazetkom sciennym i ladnie opisujac to, co i tak wszyscy robia. Wielkimi ekspertami to oni nie sa, wierzcie mi.
o
Wniosek jest jeden: Brakuje już nie tylko dyrektorów, ale i wicedyrektorów......., mnóstwo roboty i odpowiedzialność przed gminą, kuratorium, rodzicami, sanepidem i innymi organami... A płaca? W którym przedsiębiorstwie państwowym dyrektor zarabia tylko nieco wyżej niż średnią krajową?
Odpowiedz

Nazwa użytkownika
Hasło użytkownika

Zapomniałeś hasło? Prześlemy je na podany adres e-mail.
Możesz zarejestrować się tutaj.

Wróć do listy tematów