Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?

Zadzwoń do nas!
22 559 36 52

Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss

Forum

Wykaz forów

Wróć do listy tematów

Nowe zasady podziału na grupy na zajęcia edukacyjnych
Utworzono przez Redakcja on 26.9.2012 15:00
Proszę zapoznać się z zasadami i warunkami korzystania przed umieszczeniem postu.

Nowy post może być umieszczony w dole strony.
Posortuj:   Zgodnie z wątkami dyskusji Wyświetlaj wpisy od najstarszego Wyświetlaj wpisy od najnowszego

o
Zapraszam rządzących na lekcje języka obcego w 24-osobowej grupie.
o
O ile dobrze rozumiem, ktoś dzieli 24-osobowe grupy na... 24 osobowe grupy? Żenada i brak szacunku dla czytelnika.
o
A ja na lekcję informatyki z 10 komputerami :)
o
Język polski i matematyka to obowiązkowe przedmioty na maturze!!!...wymagania od nauczycieli-bardzo wysokie, ale nikt się nie przejmuje, że klasy są czasem znacznie ponad 30- osobowe
o
Mam w szkole podstawowej w Gdańsku 23 uczniów na 10 stanowisk komputerowych. Niektórzy uczniowie siedzą na środku sali i oglądają komputer zza pleców kolegi, bo nie mieszczą się przy stanowisku. Pozdrawiam organ prowadzący - gdzie uczą się wasze dzieci? W szkołach prywatnych?
o
Wiezzel Posted on Muzycznie mnie jakoś nie zachwyciło, ale teyseldk zrobiony bardzo starannie jak na niskobudżetową produkcję i bardzo fajnie trzyma klimat, więc generalnie jest plus. (+) No i cieszę się, że wreszcie coś się pojawiło na Kapryfolium, bo już dawno nie widziałem żadnych wpisów.
o
Czy autor zechciałby się wypowiedzieć czy wskazać jakieś rozwiązanie zgodne z prawem, które umożliwiłoby rodzicom dofinansowanie podziału klas liczących do 24 osób na mniejsze grupy językowe? Będę wdzięczna za podpowiedź w tej dziedzinie.
Odpowiedz

Nazwa użytkownika
Hasło użytkownika

Zapomniałeś hasło? Prześlemy je na podany adres e-mail.
Możesz zarejestrować się tutaj.

Wróć do listy tematów