Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?

Zadzwoń do nas!
22 559 36 52

Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss

Forum

Wykaz forów

Wróć do listy tematów

Kalendarz roku szkolnego 2012/2013
Utworzono przez Redakcja on 19.7.2012 12:20
Proszę zapoznać się z zasadami i warunkami korzystania przed umieszczeniem postu.

Nowy post może być umieszczony w dole strony.
Posortuj:   Zgodnie z wątkami dyskusji Wyświetlaj wpisy od najstarszego Wyświetlaj wpisy od najnowszego

o
niestety braknie mi urlopu na wszystkie wolne dni, mam tylko 26 na cały rok
o
Widzisz pracowniku...mojej Mamie też zabraknie, bo już przygotowuje jakieś rozkłady, jakieś wymagania, jakieś inne pierdoły, ale wg takich pracowników jak ty ma przecież 3 miesiące urlopu, plus ferie, plus inne wolne czyż nie? Wg mnie powinna zacząć to robić 1 września, ale niestety ....jest prawdziwym nauczycielem!!!!
o
Nie widzę problemu, zatrudnij się w szkole jako nauczyciel i będziesz miał tyle wolnego. Obecnie też mam 26 dni, ale jakoś nauczycielom nie zazdroszczę.
o
ja zakończyłam pracę 29 czerwca, tak naprawdę nie zakończyłam jeszcze pracy i nie zaczęłam wakacji, a przecież mam trzy miesiące, siedzę w ustawach w kalendarzu roku szkolnego podsumowaniach i w przygotowaniu nowego roku. Ale masz rację mam urlop, nie wiem tylko dlaczego aż tak bardzo młodzi nie pchają się do tego zawodu, podobno jest też dobrze płatny, odpowiadam zawsze, że chyba jestem dobrym człowiekiem i zasłużyłam na tyle wolnego, a tak na koniec wolałabym mieć mniej iść do szkoły na osiem godzin, zrobić co mam zrobić i w domu zająć się rodziną. POZDRAWIAM
o
no właśnie, ja cały czas siedzę w protokole z ostatniej rady, a napisałam dopiero 1/3 ( swoja drogą- co za głupota z tym pisaniem- u Was też???), opracowuję kartotekę punktowania egzaminów poprawkowych, a za 3 tyg. mam 3 całe dni tych egzaminów ( jakieś 15 osób) i pierwsze rady... hmmm... czy ja się w ogóle czuję na "wolnym"???
Odpowiedz

Nazwa użytkownika
Hasło użytkownika

Zapomniałeś hasło? Prześlemy je na podany adres e-mail.
Możesz zarejestrować się tutaj.

Wróć do listy tematów